Zabezpieczenie antykorozyjne - malowanie przemysłowe

Odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne to sprawa kluczowa dla firm oraz zakładów produkcyjnych z wszystkich sektorów gospodarki. Firma Bud-Term oferuje Państwu kompleksową usługę, wykonywaną pod czujnym okiem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Finalna cena zabezpieczenia antykorozyjnego jest ustalana w oparciu o indywidualne kalkulacje – aby poznać koszty usługi należy skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Zabezpieczenie antykorozyjne – zajmiemy się każdym zleceniem

Skuteczna antykorozja to przede wszystkim dokładne i rzetelne przygotowanie powierzchni pod aplikację powłoki antykorozyjnej. Na przełomie 25 lat zyskaliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu możemy dla Państwa wykonać zabezpieczenie antykorozyjne:

  • konstrukcje stalowe oraz silosy,
  • tory podsuwnicowe i zbiorniki,
  • rurociągów,
  • infrastruktury.

Nasi specjaliści wykonają również:

Dzięki wykorzystaniu materiałów renomowanych marek i bogatemu zapleczu technologicznemu jesteśmy zaufanym partnerem wielu firm

Zabezpieczenie antykorozyjne oraz malowanie przemysłowe nie mają przed nami tajemnic. Jako rozwijająca się firma podążamy za najwyższymi standardami, które obowiązują w Polsce, jak i poza jej granicami. Realizując dla Państwa zlecenie:

  • wykorzystamy zestawy malarskie wiodących producentów, takich jak CIN czy Hempel,
  • sięgniemy po renomowany sprzęt docenianych w branży marek. Tutaj warto chociażby wymienić GRACO czy Wagner.

Nasz firma antykorozyjna rozwija się z każdym rokiem, dlatego już teraz mogą nam Państwo zlecić prace z zakresu malowań Kamuflażowych. Wykonamy także malowanie konstrukcji stalowych oraz malowanie hal przemysłowych.

PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI

Malowanie antykorozyjne to ostatni z etapów zabezpieczania powierzchni. Zanim się do niego przystąpi należy w pierwszej kolejności odpowiednio przygotować dane podłoże, uwzględniając przy tym czynniki, na jakie jest najbardziej narażone.

W zależności od rodzaju i stanu malowanego podłoża oferujemy Państwu:

  • czyszczenie mechaniczne – maszynowe do klasy St 3,
  • czyszczenie strumieniowo ścierne (piaskowanie) do klasy Sa 3,
  • czyszczenie hydrodynamiczne (hydropiaskowanie – piaskowanie na mokro) Sa 3.

Z nami działania antykorozyjne mogą być przyjazne dla środowiska i bezpieczne dla natury

Jako doświadczona firma udowadniamy, że świadcząc usługi z zakresu zabezpieczania antykorozyjnego również można dbać o środowisko. Mogą być zatem Państwo spokojni o wizerunek swojej marki oraz znajdujące się dookoła obszary zielone.

  • Wykonując zabezpieczenie antykorozyjne możemy między innymi wykorzystać do oczyszczenia powierzchni maszyny EcoQuip. Dzięki nim piaskowanie jest przyjazne dla środowiska i nie generuje emisji pyłu. Wyposażone są one w objętą wnioskiem patentowym technologię GRX Flow Dynamics, która zapewnia optymalne proporcje powietrza, wody i ścierniwa. W efekcie powstaje drobna mgiełka ścierna. Efekt? Ograniczenie pylenia nawet do 92 procent!

Do zabezpieczenia tak przygotowanego podłoża używamy zestawów malarskich o kategoriach korozyjności dedykowanych dla danego środowiska od C1, C2, C3, C4 do C5 (C5M). Dobrze dobrany zestaw to podstawa przy malowaniu przemysłowym. Jest on kluczowy dla osiągnięcia efektywnej i długotrwałej powłoki antykorozyjnej.