Piaskowanie konstrukcji stalowych, zbiorników, silosów, mostów i suwnic

Szukają Państwo wykonawcy, który terminowo i dokładnie przygotuje nawierzchnię pod powłokę antykorozyjną? Polecamy zatem naszą firmę. Piaskowanie konstrukcji stalowych, czyszczenie zbiorników, silosów, mostów i suwnic to usługi, dzięki którym Bud-Term rozpoznawany jest w całej Polsce. Nasi fachowcy mają w tym obszarze duże doświadczenie, co w połączeniu z nowoczesnym sprzętem i technologiami przynosi fenomenalne rezultaty. Cenę piaskowania konstrukcji stalowych dostosowujemy do rodzaju oraz złożoności każdego zlecenia – zachęcamy do kontaktu w kwestii dotyczących współpracy.

Piaskowanie konstrukcji stalowych – sięgamy po sprawdzone rozwiązania

Aby antykorozja była skuteczna przez długi czas (nawet w niesprzyjającym środowisku) należy z dbałością przygotować powierzchnię. Właśnie dlatego czyszczenie konstrukcji stalowych oraz mycie silosów i zbiorników, przeprowadzamy bardzo starannie, w szczególności zwracając uwagę na miejsca trudno dostępne, takie jak: narożniki oraz wgłębienia. Piaskowanie zbiorników, mostów, suwnic, jak i silosów wykonujemy przy użyciu urządzeń takich jak EcoQuip (piaskowanie na mokro), Elmag i Contractor (piaskowanie na sucho). Dzięki nim:
  • jesteśmy w stanie pozbyć się nie tylko rdzy, patyny oraz starych powłok. Piaskowanie poradzi sobie ze wszystkimi powłokami przemysłowymi,
  • zużywamy znacznie mniej mediów niż przy klasycznych rozwiązaniach. W pracy z EcoQuip, np. podczas czyszczenia silosów, nie powstają kałuże i nie ma ryzyka pojawienia się wycieków. Nasi specjaliści mają zatem pełną kontrolę nad całym procesem. W ten sposób maksymalnie minimalizujemy czas sprzątania, co z pewnością nie umknie Państwa uwadze,
  • mycie konstrukcji stalowych z EcoQuip jest na tyle skuteczne, że możemy zminimalizować emisję pyłu nawet do 92% i oszczędzić na mediach do piaskowania nawet do 75%. Przeprowadzany przez nas proces piaskowania nie wywoła zatem przestojów w Państwa firmie.
  Świadczone przez nas usługi piaskowania są bardzo rozbudowane i dostosowane do potrzeb film z wielu sektorów gospodarki. Zachęcamy zatem do skontaktowania się z nami w celu poznania cennika oraz warunków współpracy.

Działamy skutecznie i z poszanowaniem środowiska

Piaskowanie mostów, czyszczenie suwnic, czy też silosów odbywa się często na otwartych przestrzeniach. Dzięki EcoQuip nie zanieczyszczamy środowiska. Podczas procesu piaskowania konstrukcji powstaje drobna mgiełka ścierna. Za sprawą nowej technologii minimalizujemy także zużycie ścierniwa i wody, które ostatecznie trzeba utylizować. Z pewnością hydropiaskowanie docenią firmy, które opierają swój wizerunek na ekologicznych rozwiązaniach. Oczywiście mycie i piaskowanie suwnic, konstrukcji stalowych, zbiorników i silosów to zaledwie ułamek całej naszej oferty. Wykonamy także dla Państwa między innymi piaskowanie elewacji.

masz pytania

Napisz do nas