Malowanie konstrukcji stalowych, mostów,
zbiorników, silosów i rurociągów

Dokładamy wszelkich starań, aby firma Bud-Term była uosobieniem najwyższych standardów jeżeli chodzi o obsługę klienta, jak i jakość wykonanej pracy. Malowanie konstrukcji stalowych to nasza specjalność – zabezpieczymy dla Państwa mosty, zbiorniki, silosy i rurociągi, które często wystawione są na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z naszymi specjalistami (telefonicznie lub mailowo) – po konsultacji przygotujemy wycenę a także wyznaczymy dogodny dla obu stron termin realizacji. Wykonane przez nas zabezpieczenie antykorozyjne stali jest bardzo trwałe – naszą skuteczność zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu oraz kompleksowym działaniom, o których chętnie Państwu opowiemy.

Malowanie konstrukcji stalowych – kompleksowa usługa

Nasza firma realizuje najbardziej wymagające zlecenia na terenie całej Polski. Aby wykonać dokładne zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych:

  • odpowiednio przygotowujemy powierzchnię – malowanie mostów, zbiorników, silosów, rurociągów itd. to etap końcowy. Zanim do niego przystąpimy dokładnie oczyszczamy nawierzchnie z rdzy, pozostałości po farbach wodoszczelnych oraz innych zbędnych powłok. Jako doświadczona firma antykorozyjna wykorzystujemy w tym celu takie technologie jak EcoQuip, dzięki którym jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet do 75% mediów do piaskowania,
  • dostosowujemy sposób czyszczenia do planowanego zestawu malarskiego, a ten do warunków w jakich funkcjonuje dana nawierzchnia. W zależności od potrzeb wykonujemy czyszczenie mechaniczne, strumieniowo ścierne lub hydrodynamiczne.

Jakość ma dla nas znaczenie

Podejmując się malowania zbiorników, mostów, silosów oraz rurociągów zawracamy uwagę na to, aby zabezpieczyć całą powierzchnię, nawet w miejscach, gdzie jest ograniczony dostęp. Prace planujemy w taki sposób, aby nie zaburzać procesów produkcyjnych w zakładzie klienta. Dzięki nowym technologiom malowanie konstrukcji stalowych przebiega szybko i sprawnie.

Zabezpieczając antykorozyjnie rury stalowe i inne wskazane elementy:

  • sięgamy po zestawy malarskie znanych marek, takich jak CIN lub Hempel. Bardzo dobrze sprawdzają się one przy, np. malowaniu silosów i rurociągów,
  • wykorzystujemy nowe rozwiązania, które oferują takie firmy jak Wagner oraz GRACO.

Zabezpieczenie antykorozyjne rurociągów i innych konstrukcji stalowych to nasza specjalność. Wykonamy także dla Państwa:

masz pytania

Napisz do nas