Zwyżka - wynajem podnośnika koszowego

Zwyżka – wynajem tego podnośnika wraz z operatorem to kolejna z ofert firmy Bud-Term. Dzięki nam zaoszczędzą Państwo na kosztownych inwestycjach, a jednocześnie zyskają profesjonalny oraz wytrzymały sprzęt, pozwalający wykonywać prace na wysokości. Gwarantujemy, że nasze urządzenia są niezawodne i spełniają obowiązujące normy. Chcą się Państwo zdecydować na wynajem podnośnika koszowego? Zachęcamy w takim razie do kontaktu. Cena najmu zależna jest od kilku czynników, które przedstawimy Państwu w trakcie indywidualnej rozmowy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Oferujemy możliwość wynajęcia:

ZWYŻKI - PODNOŚNIKA KOSZOWEGO

MERCEDES SPRINTER

Wysięg ramienia: 21m

Zwyżki – wynajem profesjonalnego sprzętu

Na wynajem podnośników koszowych decyduje się wiele firm z różnych sektorów gospodarki – zarówno firmy produkcyjne, remontowe, przedsiębiorcy budowlani, a nawet rolnicy. Podest ruchomy z powodzeniem wykorzystywany jest między innymi do:

  • prac wykończeniowych i naprawczych – malowania, naprawy i renowacji dachu, montażu lub wymiany systemów, czy też klimatyzacji,
  • oporządzania zieleni – wynajem zwyżki to świetna okazji do tego, aby zadbać o zieleń wokół firmy i przyciąć zbyt długie gałęzie drzew, które w czasie silnych wiatrów mogłyby stwarzać zagrożenie dla pracowników,
  • prac renowacyjnych na elewacji – z ich pomocą można wykonać zabezpieczenie antykorozyjne elewacji, ale i np. umyć okna i inne przeszklenia, do których nie ma się dostępu,
  • prac budowlanych – z pomocą wynajętej zwyżki można instalować lub konserwować konstrukcje stalowe, suwnice, a nawet wysokie silosy. Takich prac nie da się wykonać przy użyciu zwykłej drabiny.

Cena krótkoterminowego i długoterminowego wynajmu podnośnika koszowego wraz z operatorem jest korzystna. Z usługi tej może skorzystać każdy klient – niezależnie od tego, w jakiej miejscowości znajduje się jego firma. Wysięg ramienia dostępnych podnośników to 21 metrów, co pozwala na wykonanie wielu prac.

Wynajem podnośników koszowych i nie tylko

Jako doświadczona firma prowadzimy nie tylko wypożyczalnię zwyżek. Realizujemy także inne zlecenia, zachowując przy tym atrakcyjny cennik. Wykonamy dla Państwa:

  • termoizolacje na wielu powierzchniach, np.: rurociągach,
  • piaskowanie różnych powierzchni, a w tym: drewna, betonu, konstrukcji stalowych i innych materiałów, które narażone są na zanieczyszczenia.

Zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z wynajmem zwyżek oraz innych, wymienionych powyżej usług. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.