Izolacje ciepłochronne

Chcą Państwo zainwestować w izolacje ciepłochronne i szukają zaufanego wykonawcy, który podejmie się zlecenia? Zachęcamy zatem do kontaktu. Specjaliści Bud-Term z pewnością Państwa nie zawiodą. Świadczymy usługi na terenie całej Polski oraz współpracujemy z firmami z wielu branży. Działamy szybko, skutecznie i terminowo. Wykonane przez nas izolacje cieplne spełniają obowiązujące normy i niezawodnie spisują się w najbardziej wymagających warunkach. Indywidualnie przygotujemy dla Państwa wycenę usługi, po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia. 

Wysokiej jakości izolacje ciepłochronne

Izolacja ciepłochronna to dodatkowe zabezpieczenie, na które decyduje się praktycznie każda firma przemysłowa. Stosowana jest na rurociągi, zbiorniki, armaturę i inne elementy, które transportują lub generują ciepło. Prawidłowo wykonana izolacja cieplna:
  • skutecznie zatrzymuje ciepło w instalacji – w ten sposób wysoka temperatura nie oddziałuje na elementy budynku, ani tym bardziej nie wpływa na środowisko. Podnosi także komfort pracy, co w szczególności docenią pracownicy, wykonujący swoje obowiązki w sąsiedztwie instalacji,
  • minimalizuje straty związane z utratą ciepła – termoizolacje stabilizują oraz usprawniają procesy, a także redukują straty energii, co od razu jest zauważalne,
  • wpływa na poprawę bezpieczeństwa pracowników – izolacje przemysłowe są nieocenione zwłaszcza w firmach, gdzie jest produkcja ciągła.

Doskonale wiemy, jak zależy Państwu na jakości, dlatego też wykonując izolacje ciepłochronne, sięgamy po sprawdzone materiały.

Izolacje cieplne i nie tylko

Bud-Term to firma świadcząca usługi w wielu obszarach – zaczynając od czyszczenia powierzchni, a kończąc na zabezpieczeniach antykorozyjnych. Oprócz izolacji ciepłochronnej wykonamy także dla Państwa:

Zachęcamy do kontaktowania się z nami w celu ustalenie warunków współpracy oraz wyznaczenia dogodne terminu realizacji. Niezbędne dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie.

masz pytania dotyczące izolacji ciepłochronnych?

Napisz do nas