Zabezpieczenie antykorozyjne dachu - malowanie

Według przepisów związanych z normami BHP oraz standardami technicznymi każdy pracodawca regularnie musi przeprowadzać przegląd budynku oraz dbać o zabezpieczenie antykorozyjne dachu. Szczególnie jest to istotne z perspektywy pracowników, którym trzeba zagwarantować bezpieczeństwo podczas wykonywania obowiązków służbowych. Specjaliści z firmy Bud-Term do perfekcji opanowali malowanie dachów, realizując zlecenie dla klientów z całej Polski. Zachęcamy również Państwa do rozpoczęcia z nami współpracy. Po odbytej rozmowie nasi specjaliści przedstawią Państwu finalną cenę malowania dachu oraz ustalą dogodny termin realizacji usługi.

Profesjonalne zabezpieczenie antykorozyjne dachu

Zabezpieczenie antykorozyjne dachu powinno się wykonywać regularnie w celu poprawy wytrzymałości powierzchni, na którą oddziałuje wilgoć, deszcz, śnieg, promieniowanie UV oraz skrajne temperatury. Zachowanie ciągłości powłoki ochronnej pozwala w przyszłości uniknąć kosztownych napraw, a nawet wymiany całego pokrycia.

Wykonamy dla Państwa profesjonalne malowanie dachu. Przystępując do prac:

  • zadbamy o przygotowanie powierzchni – pokrycie dachowe może być wykonane z różnych materiałów, np. blachy ocynkowanej, aluminiowej, miedzianej, czy też cynkowej. Nasi specjaliści ocenią stan powierzchni i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie, np. mycie chemiczne, czy też czyszczenie mechaniczne,
  • specjaliści Bud-Term wykorzystują zestawy do malowania dachów renomowanych marek, takich jak Hempel lub CIN. Wszystkie polecane przez nas farby spełniają niezbędne normy i są bardzo popularne w branży.

Zabezpieczenie antykorozyjne dachu, nierzadko także malowanie konstrukcji stalowych oraz malowanie hal przemysłowych wiąże się z pracą na wysokości. Podczas wykonywania takich zleceń szczególnie dbamy o bezpieczeństwo i podporządkowujemy się wymogom BHP. Odpowiednio zabezpieczamy teren, uważając przy tym, aby nie zakłócić pracy w Państwa zakładzie.

W sposób kompleksowy wykonamy również dla Państwa:


W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do skontaktowania się z nami. Wyjaśnimy jak wygląda zabezpieczanie dachu przed korozją, ile zajmuje to czasu, a także przygotujemy wstępny kosztorys. Działamy na terenie całej Polski i podejmujemy się współpracy z firmami z każdej branży.

masz pytania dotyczące zabezpieczenia antykorozyjnego dachu?

Napisz do nas