Zabezpieczenia antykorozyjne betonu

Zabezpieczenie antykorozyjne betonu jest niezbędne w przypadku dużych oraz małych firm i zakładów produkcyjnych. Jeżeli szukają Państwo wykonawcy, który terminowo zajmie się realizacją tej usługi, polecamy postawić na Bud-Term. Jako firma antykorozyjna mamy w tym fachu ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia, dzięki któremu postrzegani jesteśmy jako specjaliści wśród wielu rynkowych graczy. Chcą nam Państwo zlecić zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni betonowych? Zachęcamy zatem do kontaktu. Podczas indywidualnych konsultacji przygotujemy kosztorys oraz uzgodnimy dogodny dla obu stron termin prac.

Profesjonalne zabezpieczenie antykorozyjne betonu

Jako renomowana firma realizujemy zlecenia na terenie całej Polski. Wykonujemy zabezpieczenia antykorozyjne betonu za pomocą specjalnych powłok, dzięki którym dana powierzchnia przez długi czas jest chroniona przed nawęglaniem, zanieczyszczeniami oraz procesem abrazji, czyli ścieraniem betonu przez rumowisko wleczone. Antykorozyjne zabezpieczenie betonu jest niezbędne zwłaszcza w okolicy kanałów wodnych, jazzów, a także wszelkich konstrukcji hydrotechnicznych.

Wykonując antykorozyjne zabezpieczenie betonu specjaliści Bud-Term działają szybko. Prace planowane są w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia przestojów w Państwa firmie. Naszą specjalnością jest także:

Kompleksowa usługa antykorozyjnego zabezpieczania betonu

Przygotowując zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni betonowych w pierwszej kolejności należy pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń z danego podłoża. W Bud-Term wykorzystujemy podczas tego procesu najnowsze rozwiązania technologiczne, które cieszą się uznaniem w całej branży:

  • EcoQuip – dzięki temu urządzeniu można wykonać piaskowanie na mokro, przy jednocześnie minimalnym zużyciu wody i ścierniwa. Podczas prac emisja pyłu jest zminimalizowana nawet do 92% (porównując ze starszymi urządzeniami). Dzięki tym atutom EcoQuip pomaga dbać o środowisko,
  • Elmag i Contractor – urządzenia te są niezastąpione przy piaskowaniu na sucho i cechują się dużą skutecznością.

Zachęcamy Państwa do szerszego zapoznania się z naszą ofertą. Zabezpieczenie antykorozyjne to jedna z wielu naszych specjalizacji. Chętnie odpowiemy Państwu na nurtujące pytania, a także pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Jesteśmy pewni, że żadna firma nie wykona dla Państwa tak profesjonalnego zabezpieczenia antykorozyjnego betonu jak my.

masz pytania dotyczące zabezpieczenia antykorozyjnego betonu?

Napisz do nas