Czyszczenie, piaskowanie elewacji i ścian

Czyszczenie elewacji hal produkcyjnych oraz budynków to specjalność firmy Bud-Term. Dzięki nowoczesnej technologii szybko i skutecznie pozbywamy się z każdej powierzchni nalotów, zabrudzeń, rdzy, powłok wodoszczelnych oraz pozostałości po poprzednich warstwach. Działamy na dużych powierzchniach oraz na wysokościach, zachowując przy tym wymagane normy BHP. Po czyszczeniu wykonujemy także zabezpieczenie antykorozyjne. Chcą Państwo rozpocząć z nami współpracę i zlecić piaskowanie elewacji? Najlepiej zatem się z nami skontaktować. Działamy na terenie całej Polski. Ustalimy z Państwem najwygodniejszy dla obu stron termin. Finalna cena za piaskowanie elewacji zostanie Państwu podana po zapoznaniu się ze zleceniem.

Czyszczenie elewacji przy użyciu nowych technologii

Specjaliści Bud-Term, oprócz wieloletniego doświadczenia w piaskowaniu ścian, mają dostęp do nowoczesnych technologii, parametry których dostosowują do typu powierzchni i stopnia zanieczyszczenia. Mycie elewacji odbywa się między innymi przy użyciu:

  • EcoQuip (przy piaskowaniu na mokro) – urządzenie wykorzystuje ścierniwo i wodę pod ciśnieniem. Ogranicza przy tym ich zużycie nawet do 75% w porównaniu do innych technik. Hydropiaskowanie minimalizuje także stopień pylenia o 92%. Finalnie ma to duży wpływ na cenę czyszczenia elewacji (firma Bud-Term zużywa znacznie mniej materiałów podczas wykonywania prac), a także na organizację pracy. Dzięki EcoQuip czyszczenie elewacji wiąże się z minimalnym wygrodzeniem terenu. Nasi specjaliści nie zaburzą zatem prac w Państwa zakładzie. Zadbają także o czystość i porządek w miejscu wykonywania prac,
  • Elmag i Contractor (piaskowanie na sucho).

Firma Bud-Term prowadzi usługi piaskowania na terenie całego kraju. Nasi specjaliści, po ocenie rodzaju zabrudzenia oraz typu powierzchni, dostosują najbardziej efektywną formę czyszczenia. Dzięki ich działaniom fasada budynku zostanie profesjonalnie oczyszczona oraz zabezpieczona przed działaniem niesprzyjających warunków atmosferycznych. W przyszłości pomoże to uniknąć kosztownych napraw lub całkowitej wymiany elementów elewacji.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Jesteśmy specjalistami od czyszczenia elewacji i odpowiemy na wszystkie trapiące pytania. Posługujemy się nowoczesnym sprzętem i certyfikowanymi farbami, które spełniają obowiązujące na terenie Polski normy.

masz pytania dotyczące czyszczenia elewacji?

Napisz do nas