Hydropiaskowanie(na mokro) - ECOQUIP

Bud-Term to firma, która wciąż się rozwija i sięga po najnowocześniejsze rozwiązania przyjazne środowisku. Wykonywane przez nas hydropiaskowanie przy użyciu technologii EcoQuip jest na to najlepszym przykładem. Dzięki profesjonalnym urządzeniom jesteśmy w stanie szybko zrealizować najbardziej skomplikowane zlecenia dla firm z każdego sektora gospodarki. Jeżeli chcą nam Państwo zlecić piaskowanie na mokro konstrukcji stalowych, zbiorników, mostów silosów, elewacji oraz betonu, to zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia terminu realizacji. Wykonamy także dla Państwa indywidualną wycenę oraz odpowiemy na nurtujące pytania. Bud-Term działa na terenie całej Polski.

Hydropiaskowanie EcoQuip - zalety

Wraz ze wzrostem oczekiwań przedsiębiorstw z różnych branży, polecamy wszystkim klientom hydropiaskowanie EcoQuip. Jest to technologia, dzięki której:

 • podczas prac jesteśmy w stanie zaoszczędzić dużo ścierniwa oraz wody. Szacuje się, że piaskowanie na mokro tą techniką pozwala zmniejszyć zużycie materiałów nawet do 75% względem innych sposobów,
 • skutecznie ograniczamy emisję pyłu, nawet do 92%. Jest to niezwykle istotny parametr z punktu widzenia wszystkich naszych klientów. Dzięki EcoQuip podczas hydropiaskowania specjaliści Bud-Term nie muszą odgradzać dużych przestrzeni roboczych. Dzięki temu nie muszą Państwo obawiać się przestojów w swoje firmie,
 • jesteśmy w stanie utrzymać porządek podczas wykonywania prac. Jak wspomnieliśmy hydropiaskowanie EcoQuip ogranicza zużycie materiałów oraz pylenie. Dzięki tej technologii unikamy produkcji szlamu oraz niekontrolowanych wycieków. To bardzo ekologiczne rozwiązanie, które pomoże także Państwu podtrzyma dobry wizerunek firmy.

Oferowane przez Bud-Term usługi piaskowania to pierwszy krok w stronę kolejnych prac. Jako specjaliści możemy także wykonać dla Państwa zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych, silosów, rur, suwnic, elewacji, dachu, i innych powierzchni.

Piaskowanie na mokro - kiedy się na nie zdecydować?

Wykonywane z pomocą technologii EcoQuip piaskowanie na mokro ma wszechstronne zastosowanie. Dzięki szerokiemu zakresowi ciśnienia bardzo szybko i łatwo da się uporać z:

 • usunięciem rdzy, patyny, starych powłok wodoszczelnych, różnych nalotów, czy też farby,
 • usunięciem starych oznakowań, np. z betonu,
 • wieloma nawierzchniami. Mowa tu nie tylko o metalu, ale i kamieniu, betonie, a nawet drewnie. EcoQuip poradzi sobie także jeżeli chodzi o piaskowanie elewacji,
 • utylizacją szkodliwego ołowiu oraz azbestu.

Ponadto warto podkreślić, że dzięki hydropiaskowaniu każda powierzchnia jest starannie oczyszczone. Ścierniwo i woda dotrą do każdego zakamarka, wgłębienia, czy też narożnika. Dzięki temu piaskowanie świetnie przygotuje nawierzchnię przed naniesieniem warstwy antykorozyjnej.

Mają Państwo pytania dotyczące zagadnień piaskowania oraz zabezpieczeń antykorozyjnych? Zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści mogą także wykonać dla Państwa piaskowanie na sucho, wykorzystując technologię Elmag i Contractor.
piaskowanie-ecoquip

ZASTOSOWANIE

Łączy w sobie zalety piaskowania na sucho i dotychczasowego piaskowania na mokro, zachowując szerokie spektrum zastosowań
 • Usuwanie starych powłok lakierniczych, powłok wodoszczelnych;
 • Czyszczenie elewacji budynków;
 • Usuwanie rdzy i patyny;
 • Usuwanie powłok i wykończeń przemysłowych;
 • Czyszczenie metalu, kamienia i drewna ogólnego zastosowania;
 • Utylizacja ołowiu i azbestu;
 • Konserwacja pomników i dzieł sztuki;
 • Usuwanie oznakowania drogowego, graffiti;
 • Usuwanie zanieczyszczeń i nalotów.

PRZYJAZNA DLA ŚRODOWISKA

Technologia EcoQuip dzięki swej specyfice jest dużo przyjaźniejsza dla środowiska niż dotychczasowe piaskowanie suche i mokre.
Praktycznie brak emisji pyłu – Urządzenie EcoQuip jest wyposażona w objętą wnioskiem patentowym technologię GRX Flow Dynamics, która zapewnia optymalne proporcje powietrza, wody i ścierniwa. W efekcie powstaje drobna mgiełka ścierna, która działa z taką mocą jak piaskowanie na sucho, ogranicza natomiast pylenie nawet do 92 procent.

Mniejsze zużycie materiałów – wody i ścierniwa przekłada się na mniejsze zanieczyszczenie miejsca pracy.