Malowanie hal przemysłowych

Bud-Term to zaufany partner wielu przedsiębiorców na terenie całej Polski. Jako firma antykorozyjna jesteśmy ekspertami w malowaniu antykorozyjnym hal i w dziedzinie zabezpieczeń antykorozyjnych. Pomożemy Państwu spełnić wymogi bezpieczeństwa BHP i odpowiednio zabezpieczyć wszystkie powierzchnie oraz konstrukcje obiektu. Chcą nam Państwo zlecić malowanie hal przemysłowych? Zapraszamy zatem do kontaktu. Chętnie zapoznamy się ze zleceniem i na podstawie uzyskanych informacji przygotujemy kosztorys. Wspólnie z Państwem uzgodnimy dogodny termin realizacji i szczegóły współpracy.

Przygotowanie powierzchni pod malowanie hal

Sporządzony przez firmę Bud-Term cennik malowania hal przemysłowych uwzględnia wiele elementów, które wpływają na finalny kształt wyceny. Oferta obejmuje:

  • przygotowanie powierzchni pod malowanie – zanim elementy elewacji, dachu, czy też konstrukcji stalowej zostaną pokryte farbą, w pierwszej kolejności zostają odpowiednio przygotowane – oczyszczone z rdzy, patyny, także starych powłok zabezpieczających. Podczas tego procesu specjaliści Bud-Term sięgają po nowoczesne rozwiązania, a w tym EcoQuip (przy piaskowaniu na mokro) oraz Elmag i Contractor (przy piaskowaniu na sucho). Odpowiednią technikę dobieramy w oparciu o typ powierzchni oraz jej kondycję,
  • malowanie hal, a w tym malowanie konstrukcji stalowych – podczas prac wykorzystujemy profesjonalne zestawy malarskie, które są sygnowane logiem takich marek jak, np. Hempel oraz CIN. Są one wyznacznikiem najwyższej jakości i spełniają obowiązujące aktualnie normy. Klasę odporności powłok dobieramy w zależności od potrzeb: od C1 do C5M

Firma Bud-Term znana jest z szybkiej i terminowej realizacji zleceń. Wykonamy dla Państwa profesjonalne malowanie hal przemysłowych – zaplanujemy prace w taki sposób, aby nie przeszkadzać Państwa pracownikom w wykonywaniu codziennych obowiązków. Oferujemy także ekologiczne rozwiązania, takie jak EcoQuip, dzięki którym ograniczamy emisję pylenia nawet do 92%, a przy okazji zużyjemy mniej wody i ścierniwa.

Malowanie hal przemysłowych i nie tylko

Od lat malowanie hal produkcyjnych oraz magazynowych to nasza specjalność. Realizujemy małe, jak i wielkopowierzchniowe zlecenia dla firm z wszystkich sektorów gospodarki. Działamy na dużą skalę, dzięki czemu przy okazji rozpoczęcia współpracy możemy dla Państwa wykonać:

masz pytania dotyczące malowania hal przemysłowych?

Napisz do nas