Izolacje zimnochronne

Zespół specjalistów Bud-Term wykona dla Państwa izolacje zimnochronne. Mamy duże doświadczenie w zabezpieczeniu rurociągów, którymi transportowane jest: syntetyczne powietrze, dwutlenek węgla, azot, czy też ciekły tlen. Dlaczego warto inwestować w termoizolacje? Dzięki nim będą Państwo zużywać mniej energii na utrzymanie odpowiedniej temperatury. Efekt jest od razu widoczny – zwiększenie wydajności oraz odporności, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów związanych z utrzymaniem rurociągów. Jeżeli chcą Państwo rozpocząć z nami współpracę, to zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia terminu realizacji. Przy okazji konsultacji wykonamy również indywidualną wycenę izolacji zimnochronnych oraz udzielimy niezbędnych informacji. Świadczymy usługi dla firm z każdego sektora gospodarki – wyróżnia nas punktualność, szybka realizacja oraz profesjonalizm.

Wykonane w najwyższym standardzie izolacje zimnochronne

Każdy realizowany przez naszą firmę projekt dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Właśnie dlatego, realizując zlecenie na izolację zimnochronną rurociągów, sięgamy po sprawdzone materiały z odpowiednimi parametrami. Wśród nich znajduje się między innymi:

  • blacha ocynkowana,
  • blacha aluminiowa,
  • blacha nierdzewna (tak zwana lustrzana),
  • specjalna blacha kwasoodporna.

Wykonana przez nasz zespół izolacja zimnochronna:

  • pozwoli Państwu utrzymać (bez konieczności zużycia dodatkowej energii) odpowiednią temperaturę w instalacji,
  • jest odporna na uszkodzenia i dodatkowo chroni rurociągi przemysłowe przed działaniem niesprzyjających warunków atmosferycznych,
  • chroni także daną powierzchnię przed wilgocią oraz pleśnią. Jest to zatem przyszłościowa inwestycja.

Izolacje zimnochronne i nie tylko

Oprócz izolacji zimnochronnych rurociągów w Bud-Term świadczymy także inne usługi. Tworzymy także na terenie całej Polski:

  • izolacje ciepłochronne – wykonujemy izolacje nie tylko rurociągów, ale i kanałów oraz innych aparatów. Dowiedz się więcej, kontaktując z nami,
  • izolacje dźwiękoszczelne – dzięki nim skutecznie da się wyciszyć urządzenia przemysłowe oraz różne maszyny i instalacje. W ten sposób niewielkim kosztem diametralnie można polepszyć warunki pracy w danym miejscu.

Jako specjaliści wiemy także, jak zabezpieczać różne powierzchnie. Wykonujemy nie tylko izolacje zimnochronne, ale i zabezpieczenia antykorozyjne (ze wstępnym czyszczeniem). Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia warunków współpracy. Niezbędne dane kontaktowe znajdują się na stronie.

masz pytania dotyczące izolacji zimnochronnych?

Napisz do nas